SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR ?
Üyelik
Sitemiz üzerinden bilet devredebilmek ve bilet talebinde bulunabilmek için üyelik gerekmektedir. Üyelik ve diğer tüm işlemler ücretsizdir.
Üye olabilmek için anasayfamızın üst kısmında yer alan "Üye Ol" linkine tıklayarak üye olma sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada gerekli bilgileri doldurup sitemize üye olabilirsiniz. Dikkat etmenin gereken işlemler arasında "Telefon" ve "Eposta" adresinizi doğru girmenizdir. Çünkü bilet arayanlar yada bilet devretmek isteyenler bu bilgileriniz üzerinden size ulaşacaktır. Telefon ve Eposta adresinizin size gönderilen doğrulama kodu ve aktivasyon linki ile doğrulanması gerekmektedir. Doğrulanmayan telefon ve eposta adresi kullanıcılara gösterilmemektedir.

Haftalık Fikstüre Göre Maçlar Eklenir
Site yöneticisi tarafından Süper Lig veya Süper Lig takımlarının Avrupa maçlarının bilgileri sisteme eklenir. Girilen bilgiler içerisinde ev sahibi takım, deplasman takımı bilgileri, stadyum bilgisi, maç tarihi ve saati bilgisi yer alıyor. Sistemde bulunan maçlar anasayfada görüntülenmektedir. Maç başlama saatine kadar maç aktif kalmaktadır saati gelendiğinden sistemden otomatik olarak kaldırılmaktadır.

Bilet Arıyorum
Anasayfada listenen maçların üzerinde "Bilet Arıyorum" seçeneğine tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda dört bölüm bulunmaktadır.

İlk bölümde karşılaşmadaki takımlar ve maçın tarih-saat bilgisi ve stadyumu hakkında bigilendirme kısmıdır.

İkinci bölümde maçın oynanacağı stadyum resmi ve bilgileri yer almaktadır. Buradan stadın oturma planı, tribün konumları ve tribün isimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Üçüncü bölümde eğer o maç için bilet istiyorsanız "Talep Oluştur" seçeneği ile gitmek istediğiniz maça ait talep oluşturmuş olursunuz. Bu sayede bilet devir ilanı ekleyecek kullanıcılar bu talebi görerek isminizin yazılı olduğu linke tıklayıp iletişim bilgilerinizi görebilirler. İstediklerinde bu bilgileri kullanarak size ulaşabilirler.

Dördüncü ve son bölümde ise o maça ait daha öncesinde girilmiş olan bilet devir ilanlarını görürsünüz. Bilet devir ilanlarına ait detay bilgileri bu bölümde yer almaktadır. Bu detay bilgileri şu şekildedir; karşılaşmanın hangi takımlar arasında yapılacağı, hangi stadyumda oynanacağı, o biletin ne kadar türk lirası ücrete devredilmek istendiği, bilet sahibinin ismi, maçın tarihi ve saati, en sonunda ise iletişim bilgileri adında bir buton bulunmaktadır.

Bu butona tıklandığında bileti devretmek isteyen kullanıcının telefon numarası, elektronik posta adresi, adı ve soyadı bilgilerine ulaşılabilir. Elektronik posta adresi onaylanmış ise elektronik posta adresinin yan bölümünde onaylanmış işareti çıkar. Kullanıcının cep telefonu onaylanmış ise cep telefonu bölümünün yanında onaylanmış işareti çıkar. Kullanıcı, cep telefon numarası veya elektronik posta adresindene en az birini onaylamamış ise bilet devir ilanı yapamaz ve devir ilanlarına ait iletişim bilgisini göremez. Eğer bu bölümmde "İletişim Bilgileri" adında bir buton çıkmaz ve onun yerine "Satıldı" ibaresi olan bir ikon çıkarsa bu, o bilet devir ilanı vasıtasıyla o biletin satılmış olduğunu kullanıcıya gösterir.

Biletimi Satmak İstiyorum
Anasayfada listenen maçların üzerinde "Biletimi Satmak İstiyorum" seçeneğine tıkladığınızda karşınıza gelen ekrandan satmak istediğiniz bilet için talep ettiğiniz ücreti girerek sisteme ekleyebilirsiniz. Bu maçla ilgili daha önce eklemiş olduğunuz olduğunuz biletleri görebilirsiniz. Ayrıca daha önceden eklemiş olduğunuz biletleri "Satıldı" olarak işaretleyebilirsiniz veya biletinizi silerek görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

Biletlerim
Sitemize üye girişi yaptıktan sonra sayfanın üst kısmında "Hesabım" sekmesinden "Biletlerim" linkine tıklayarak daha önce sisteme eklediğiniz tüm biletlerinizi görebilirsiniz ve biletlerinizin durumu güncelleyebilirsiniz.

Hesap Ayarlarım
"Hesabım" sekmesinden "Hesap Ayarlarım" linkine tıklayarak karşınıza gelen sayfadan Profil bilgilerinizi görebilirsiniz.
Bu sayfadan eposta adresinizi veya telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Doğrulanmamış telefon veya epostanızı doğrulama kodu alarak doğrulayabilirsiniz.
Kullanıcılarımıza sunduğumuz en önemli özelliklerimizden biri olan "SMS Bilgilendirmesi" özelliğini aktif edebilir veya pasif edebilirsiniz. SMS Bilgilendirme özelliği tamemen ücretsizdir. Bilet Talebi oluşturduğunuzda sisteme bir bilet ilanı girildiğinde veya bilet ilanı verdiğinizde sisteme bir talep girilirse size bilgilendirme SMS'i göndermekteyiz.