Üye olmak için siteye ilk girdiğinizde sağ üst bölümde yer alan Üye Ol butonuna tıklayarak üyelik sayfasını açmalısınız. Bu sayfada ad, soyad, elektronik posta adresi, telefon numarası,kullanıcı adı ve parola bilgileri girilmelidir. Daha önce kaydı yapılmış olan kullanıcı adı, e-posta veya telefon numarası ile üyelik yapmanız durumunda sistem size mükerrer kayıt uyarısı verecektir ve üyeliğe izin vermeyecektir.

Üyelik kaydınız oluştuktan sonra cep telefonunuza otomatik doğrulama için SMS gelecektir. Bu doğrulama kodunu karşınıza açılan pencerede ilgili alana girdikten sonra cep telefonunuz doğrulanmış demektir. Kayıt olduğunuz anda aynı zamanda yazmış olduğunuz elektronik posta adresine doğrulama linki gelecektir. Bu linke tıkladığınız zaman elektronik posta adresinizi de doğrulamış olacaksınız. Maç bileti devir ilanını yayınlayabilmeniz için cep telefonu veya elektronik posta adresinizden en az birini doğrulamış durumda olmanız gerekmektedir.

Hayır. BiletDevret.net aracılığı ile yaptığınız hiçbir işlem için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sitemizdeki hizmetlerin tümü ÜCRETSİZDİR.
Ana sayfada ilgili maçı bulup "Biletimi Satmak İstiyorum" butonuna tıkladığınız zaman karşınıza gelecek olan ekranda maçın oynanacağı stadyuma ait biletinizi devretmek istediğiniz tribünü seçmelisiniz. Daha sonra devretmek istediğiniz ücreti TL cinsinden yazıp "Ekle" butonuna bastığınızda maç bileti devir ilanınız anında sitemizde yayınlanacaktır.
Ana sayfada ilgili maçı bulup "Bilet Arıyorum" butonuna tıkladığınız zaman karşınıza bir sayfa gelecektir. Bu sayfanın sol kısmına bulunan "Talep Oluştur" butonuna bastığınızda ilgili maç için bilet talep edenler listesinde siz de olacaksınız. Bu listede bulunmanız bilet devir ilanı girecek insanların sizi görüp iletişime geçmesi ve zaman kaybetmeden ilgili maç için bilet bulmanız açısından son derece faydalı olacaktır.
Maç bileti devir ilanınızı yayınladıktan sonra herhangi bir kullanıcı aynı maç için talep oluşturursa size anında SMS bildirimi gelecektir. Tam tersine düşünecek olursak, herhangi bir maç için talep oluşturduktan sonra bir kullanıcı ilgili maç için bilet devir ilanı yayınlarsa size yine SMS bildirimi gelecektir. Bu ayarı Hesap Ayarlarım bölümünden istediğiniz zaman kapatıp, istediğiniz zaman açabilirsiniz. SMS Hizmetimiz de diğer tüm hizmetlerimiz gibi tamamen ÜCRETSİZDİR!